Radwag

 

Uždaroji akcinė bendrovė "Etermos technikos salonas" įkurta 1994 metais.

Pagrindinė įmonės veikla - elektroninių svarstyklių pardavimas, aptarnavimas, remontas, metrologinė patikra ir kalibravimas, gamyba ir konsultacijos visoje Lietuvoje.

Siūlome platų svarstyklių spektrą. Svarstykles gamina "Radwag" (Lenkija), „Kern and Sohn“ (Vokietija) ir kiti gamintojai. Mūsų prekybos salone (Savanorių pr.178, Vilnius) nuolat veikianti įvairių svarstyklių ekspozicija, kurią mes dažnai atnaujiname ir papildome.
Taip pat siūlome „Sartorius Stedim Biotech“ (Vokietija) filtravimo įrangą ir medžiagas, laboratorines vandens valymo sistemas, įranga mikrobiologinėms analizėms ir pan.
Mes priimame užsakymus įvairių nestandartinių svarstyklių gamybai. Galime suprojektuoti svarstykles, kurios tiks būtent Jums, atsižvelgdami į konkrečius poreikius, profesionaliai konsultuojame. Mes galime prisiimti visus Jūsų rūpesčius, susijusius su Jūsų įmonės svėrimo technika. Mūsų profesionalūs patarimai padės Jums išvengti klaidų pasirenkant ir eksploatuojant svarstykles.

Sudarome svarstyklių techninio aptarnavimo, metrologinės patikros ir kalibravimo bei remonto ilgalaikes sutartis.

Teikiame kvalifikuotas konsultacijas svarstyklių įsigijimo, eksploatavimo ir atnaujinimo klausimais. Mūsų 11-kos metų darbo su svėrimo įranga patirtis – skirta Jums ! Mūsų įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie Jums patogiu laiku ir būdu (telefonu, el.paštu ar asmeniškai) konsultuos Jus iškilus klausimams.

Visoms parduodamoms svarstyklėms yra suteikiamas ilgalaikis garantinis terminas ir pogarantinis aptarnavimas.

Mes pristatysime pasirinktas svarstykles Jums į bet kurią Lietuvos vietą savo transportu ar kurjerių tarnybų pagalba.

 
 
UAB "Etermos technikos salonas"
Tel.: + 370 5 231 12 02
El.p. info@eterma.lt